.

.

New
Пакување од 1 Јапонија Оригинални Проток на Воздух Метри 22680AA310 197400-2090 22680-AA310 MAF Сензори за Субару WRX 01-02' 2.0 Мотор

Пакување од 1 Јапонија Оригинални Проток на Воздух Метри 22680AA310 197400-2090 22680-AA310 MAF Сензори за

DEN 1853.00
DEN 2437.92

Количина на стоки
Достапно


Технички Податоци :
ОЕМ Бр. : 22680 AA310 197400-2090
Проток на воздух метри одговара за субару WRX 2001-2002' 2.0 мотор
Објектот состојба : оригинални реконструкција
Место на потекло : Јапонија
Пред ставање на ред,pls бидете сигурни дека овој 22680 AA310 е она што ви треба.ви благодариме
1 x протокот на Воздух метар

Карактеристики на стоката

Резолуција:
Никој
Тип На Сензор:
Piezoelectric
линеарна:
Никој
Чувствителност:
Никој
Hysteresis:
Никој
Вител Тип:
Никој
Бренд Име:
Кадир Koc
Повторливост:
Никој
Мерен Опсег:
Никој
ОЕМ Бр.:
22680AA310 197400-2090
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат