.

.

New
hight бои Пролет 2018 Жена Тока Рака Рамни Чевли Платформа Жена се Лизга На Платформа Жените Станови Sequined Крпа Мокасини L963

hight бои Пролет 2018 Жена Тока Рака Рамни Чевли Платформа Жена се Лизга На Платформа Жените Станови Sequined

DEN 2398.00
DEN 4795.20

Количина на стоки
Достапно

hight бои Пролет 2018 Жена Тока Рака Рамни Чевли Платформа Жена се Лизга На Платформа Жените Станови Sequined Крпа Мокасини L963
Ве молиме Имајте во предвид : Нашите Чевли е Кинески големина. Ве молиме изберете чевли големина според вашиот метри должина. На пример : ако вашата нога должина е 23.5 cm , можете да изберете НИ големина 6.5 = ( Кина големина 37 ), Тогаш ќе се добие Кина големина 37 чевли. Големина на Табелата 21.5 cm = ЕВРА 33 = НАС 4 22cm = ЕВРА 34 = НАС 4.5 22.5 cm = 35 ЕВРА = НАС 5 23cm = ЕВРА 36 = НАС 6 23.5 cm = ЕВРА 37 = НАС 6.5 24cm = ЕВРА 38 = НАС 7.5 24.5 cm = ЕВРА 39 = НАС 8.5 25cm = ЕВРА 40 = НАС 9 беа 25,5 cm = ЕВРА 41 = НАС 9.5 26cm = ЕВРА 42 = НАС 10 26.5 cm = ЕВРА 43 = НАС 10.5 Големината е стандардна ,ако нога масти или широк ве молиме изберете поголем 1 size; Вистински фотографии покажуваат Платформа Висина : 4.5 cm Пета Висина : 5 cm

Карактеристики на стоката

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Станови Тип:
Станот Платформа
Повод:
Повик
Сезоната:
Пролет/Есен
Затворање Тип:
Тока Рака
Пети Форма:
Круг Пети
Обвивка Материјал:
Синтетички
Моден Елемент:
Плитки
Outsole Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
hight бои
Број На Модел На:
L963
Горниот Материјал:
Sequined Платно
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Insole Материјал:
Микрофибер
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат