.

.

New
LUCYLEYTE Двојно Страна Унисекс Дише Шок Апсорпција Мека Удобно Спорт Кошарка, Трчање табани За Мажи Жени Чевли

LUCYLEYTE Двојно Страна Унисекс Дише Шок Апсорпција Мека Удобно Спорт Кошарка, Трчање табани За Мажи Жени Чевли

DEN 96.00
DEN 157.44

Количина на стоки
Достапно


можете да изберете повеќе чевли во нашата продавница :
Оваа insole боја опис е даден во позитивна боја како на вистински боја, на задната бојата е малку поинаква поради серијата!!!! На insole е поделена на големи, средни и мали три код сегменти големина : 5 = Големина 35 - 40 должина 25 СМ 10 = Големина на 41 - 45 должина 27.5 CM Ова е нова тенденција табани
Сите клиенти може да добиваат footbed под табани може да се види задната страна
Назад на фиксни линии клиенти пријател според актуелните барања се намали на правото големина
>>>>>Начин на плаќање
-Кога ќе го додадете објектот во вашата кошничка,можете да касата и да оди напред со плаќање.
>>>>>Превозот
-Ние сме превозот со Кина пост воздух mail и e-пакет, по плаќање ние веднаш ќе ви даде пратката. Ако вашата цел или итност барањата на клиентите(ве молиме контактирајте со нас,ние може да се прати преку EMS,DHL,итн,но треба некои дополнителни превозот обвиненија).
>>>>>Повратни информации
-Почитувани клиенти, ние го цениме вашиот вид соработка со нас, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.
-Ве молиме ни e-mail или телефон нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе ги реши сите проблеми на задоволително ниво.
-Вашите позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети. Се надеваме дека може да се изгради добар и долгорочни деловни односи со вас, ви благодарам.
>>>>>Политика На Враќање
-Ако сте незадоволни со објектот, ве молиме ни e-mail за наплата или испраќање во рок од една недела.Сите елементи мора да се врати во првобитната состојба, а купувачот е одговорен за враќање поштарина.
>>>>>Контактирајте со нас
-Ако имате било какви прашања во врска со превозот и квалитет, Pls слободно да ни e-mail. Ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 часа.
Answer : ___________________________ Note : Нашата цена е не вклучувајќи било данок или оддалечените области доплата.Pls да ни оставите вашата e-mail адреса по цел во случај на било јасно.Ви благодариме.
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1).Ние обично бродови на купувачот објект како Подарок во помала вредност, со цел да се избегне купувачот данок.
Сепак, данокот се утврдува од страна на купувачот обичај, не од нас, од различни држави за различни даночна стапка, па ако било кој данок, тогаш купувачот треба да ги сноси тоа.
2).Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена или на превозот обвиненија .Овие трошоци се на купувачот одговорност.
3).Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Карактеристики на стоката

боја:
сина, Сива, кафеава
Чевли Големина:
25cm, 27.5 cm
Тип На Објект:
Табани
Функција:
Пот-Absorbant,Шок-Absorbant,Брзо Сушење,Дише,Мала Тежина,Deodorization
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
LUCYLEYTE
Број На Модел На:
XD-412
Insole Висина:
≤1cm
Чевли Ширина:
Медиум(B,M),Широки(C,D,W)
Пол:
Мажи
Материјал:
ЕВА
Пол:
Мажите и жените можат да бидат
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат