.

.

New
HUAWEI Оригинални 4G LTE Надворешни 2x Антена за B525 SMA D-тип Црна

HUAWEI Оригинални 4G LTE Надворешни 2x Антена за B525 SMA D-тип Црна

DEN 384.00
DEN 422.40

Количина на стоки
Достапно


Еден пар на оригиналниот HUAWEI 3 G/4 G LTE антена за B593,B525 B890 B880 B315 310,,,,.
D-type , поддршка 700~2600 Фреквенција
боја : Црна

Карактеристики на стоката

Тип:
Безжичната
Производи Статус:
Акции
Стил:
Надворешни
wirless Модем Тип:
WCDMA,LTE
Број На Модел На:
4g антена
Бренд Име:
Huawei
Пакет:
No
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат