.

.

New
LARBLL Вратило Позиција Сензор ЗА HYUNDAI Sonata Оптима 2.4 L 1999-2005 5S1773 39310-38060/39310 38060/3931038060/5S1773

LARBLL Вратило Позиција Сензор ЗА HYUNDAI Sonata Оптима 2.4 L 1999-2005 5S1773 39310-38060/39310 38060/3931038060/5S1773

DEN 586.00
DEN 623.52

Количина на стоки
Достапно


ОДГОВАРА ЗА
99 - 06 ОДГОВАРА НА HYUNDAI SANTA FE SONATA / КИА ОПТИМА
2.4 L (2351cc) DOHC L4 16 V, "СИРИУС II G4 JS" СОСЕМА НОВ МОТОР ВРАТИЛО ПОЗИЦИЈА СЕНЗОР За 01 - 01 HYUNDAI SANTA FE 2.4 L DOHC L4 16 V, ENG.КОДОТ "СИРИУС II G4 JS" За 99 - 05 HYUNDAI SONATA 2.4 L DOHC L4 16 V, ENG.КОДОТ "СИРИУС II G4 JS"
За 01 - 06 КИА ОПТИМА 2.4 L DOHC L4 16 V, ENG.КОДОТ "СИРИУС II G4 JS
Објектот содржи : 1x ВРАТИЛО ПОЗИЦИЈА СЕНЗОР

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
LARBLL
Тип:
Холцер
Сместување:
Вратило
Осветленост Дел Број:
39310-38060
Производителот Дел Број:
3931038060 5S1773
Чувствителност:
добро
Резолуција:
добро
Мерен Опсег:
добро
линеарна:
добро
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат