.

.

New
Мотоцикл Лицето Маска Топлинска Руно Balaclava Мотоцикл Ски Моторни Санки Велосипедизам Целосна Лицето Маска Под Шлем Худ Шапка

Мотоцикл Лицето Маска Топлинска Руно Balaclava Мотоцикл Ски Моторни Санки Велосипедизам Целосна Лицето Маска

DEN 188.00
DEN 348.00

Количина на стоки
Достапно

ZY отворено е продавница која се фокусира на Отворено и тактички активности како спортски,лов, кампување, качување и војска и др. Ние не ветуваме 1 : сите производи ќе бидат проверени внимателно пред да го испратите 2 : Ние поддршка за dropshipping Продавачот цел 3 : За Бренд dropshipping продавачи,ние не обезбедуваат бесплатни пакети за свој бренд 4 : За нарачки над $200 секој, ние може да се испрати на DHL Express за слободни(Освен за Бразил,Перу,Чиле и други оддалечени подрачја) 5 : За повеќе информации, ве молиме контактирајте со нас директно 6 : Ако не сте задоволни со стоката, ве молиме да ни даде 5 ѕвездички. Ако примите проблем со стоката, ве молиме да не веднаш ни даде лоша оценка, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе правилно да се реши проблем за вас
Карактеристики : Дебелина на топлинска руно ткаенини, има еластичноста и мека текстура, удобно. Дизајниран за врвна заштита во екстремно ладни услови Дупки на устата и носот ќе ти ги дишење лесно Windproof, прашина-доказ, држи топло и удобно Мулти-функционални, може да се носи како полно лице маска или шапка, отворете balaclava, вратот gaiter или сахарска стил и нинџа качулка. Целосна покриеност функција која ќе го заштити вашиот ушите, устата, носот, вратот и совршено Погодни за есен и зима отворено пешачење, кампување, планинарење, скијање, велосипедизам и други спортски Карактеристики : Материјал : Руно Пол : Унисекс Боја : Црна, Темноцрвена, Црвена, Морнарица, Кафе, Кралска Сина, Војска Зелена, Темно Сива, Виолетова, црвена Роза, Портокал Големина : 36 *32cm (Една големина одговара на сите) Нето тежина : 90g Пакет се Вклучени : 1 x Мотоцикл лицето маска Топло совети : 1. Нежно рака мие; не машина за миење, исплакнете, присилува, ви благодариме! 2. Пред првото перење, ве молиме да бидат одделени со други облека, а потоа се чистат во согласност со конвенционалните методи.

Карактеристики на стоката

Големина:
36cmX32cm
Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
TB
Бренд Име:
AYLOCO
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Материјал:
Руно
Функција:
Windproof,Дише,Анти-УВ,Брз Сува
Стил:
Вратот Целосна Лицето Маска, Balaclava, Капи
боја:
Црна, Темноцрвена, Црвена, Морнарица, Кафе, Кралска Сина, Војска Зелена, Темно Сива Боја,
Големина:
36*32cm
Примена:
Скијање, Мотоциклизам, Трчање, Велосипедизам, Пешачење,
Материјал:
Полиестер
погоден:
Аикидо, Airsoft Макбаскет, Лов, Тактички
Сезоната:
Есен, Зима
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат