.

.

New
Крои Резба Работи за Шиење Седло Groover Удар Алатки Кожа Занает Алатка за Означување на Мелење Лопата Кожа Алатка за Дупчење

Крои Резба Работи за Шиење Седло Groover Удар Алатки Кожа Занает Алатка за Означување на Мелење Лопата Кожа

DEN 173.00
DEN 308.16

Количина на стоки
Достапно

Производ : Кожа Занаети алатка
100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : Челик+Дрво
Боја : Како што е прикажано како слики
Добро за основните печат поставување,Полнење за почетник, одлична за персонализирање на вашата кожа проекти.
Тие се одлични за било обичај кожа работи. Цена : Може да изберете една или сет

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
icobbler
Тип:
Комбинација,Вежби,Клешти
DIY Материјали:
Дрво
Примена:
Дрво Алатка За Работа
Број На Модел На:
PG2408
Пакет:
Торба
Големина:
6
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат