.

.

New
YOUTHUP 2018 Нова Пролет Дуксери Мажите 3D Печатење Ѕвезденото Небо 3D Суичери За Мажи Мода Блузи Лабава Pullover Streetwear Плус Големина

YOUTHUP 2018 Нова Пролет Дуксери Мажите 3D Печатење Ѕвезденото Небо 3D Суичери За Мажи Мода Блузи Лабава Pullover

DEN 672.00
DEN 1119.36

Количина на стоки
Достапно


1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди ,и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка.Тоа е многу improtant за нас.ВИ БЛАГОДАРИМЕ,драг пријател. 2.Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. 3.Ве молиме контактирајте со нас пред да се подготвуваат да ја напуштат негативни повратни информации или отворање каков било спор за цел. Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите.Ви благодариме,драг пријател. : )
1.Ве молиме проверете ги пакет и објектот внимателно по добивањето,ако имате било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас. 2.Ако не сте 100% задоволни со нашиот производ,можете да се вратите или размена на вашите објекти,и ние ќе рефундирање на вашите пари назад. : )

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Тип:
Редовни
Број На Модел На:
3D
Sleeve Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Микрофибер,Полиестер,Spandex
Дебелина:
Стандард
Јака:
О Деколте
Монтажни Дел:
Никој
Бренд Име:
YOUTHUP
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Објектот:
Човекот Дуксери
Година:
2018 Нов Дизајн
Sleeve:
Долг Ракав
Стил:
Повик
Пол:
Мажи
Сезоната:
Пролет Лето
Функција:
3D печатење
Вратот:
Crewneck
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат