.

.

New
Голем Под Кабинет Кујна Бар & Вино Алатки Вино Носителот Чаша Носителот Stemware Рек Кабинет Ѕид Складирање Организатор

Голем Под Кабинет Кујна Бар & Вино Алатки Вино Носителот Чаша Носителот Stemware Рек Кабинет Ѕид Складирање

DEN 13824.00

Количина на стоки
Достапно


Објектот Спецификации : 60cm/80см/100cm/120cm/150cm/180cm/200cm(должина) *35cm(ширина)
Бесплатни лифт на висина 30cm-60cm(стандардно) , ако сакате другите големина pls контактирајте со нас за повеќе детали.
(Производ големина може да се прилагоди)
Боја : црна, бронза направи стариот боја-базирани. (бои може да се прилагоди)
Боја ракување : Hannaford производи сето тоа е направено рѓа третман, висока температура спреј. Спреј површината рѓа со текот на времето нема да влијае врз животната средина или да падне време. Постојат автомобил боја за корисниците да одберат.
Акции Статус : Во акции под нормални околности, ако инвентар распродадени, треба 5-10 дена од денот на производството
Грижа инструкции : избришете со мека крпа, генерално без намерно грижа.
Белешки : Задоволство бидете сигурни дека превозот адреса и тел броеви што сте оставени на aliexpress е точно, ние ќе испрати стоката според тоа! Секој клиент имаат обврска да плаќаат даноци за нивните земји. ние не може да преземе одговорност за даноците на било кој земји, се надевам, ќе може да се разбере. Ако времето е итна, ве молиме потврдете време со нас пред да ја направи нарачката, ви благодариме. Кога ќе изберете испорака рок на "продавачот за испорака метод" , ние ќе испорака на вашиот парцела од DHL, EMS, UPS-от, ТНТ, FEDEX, Патарина итн, или Професионални Авионската компанија , која може да се достигне во врска 5-15 дена. Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас пред правење на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме solute проблем за вас. Ви благодариме : )

Карактеристики на стоката

боја:
Бронза, Црна
Големина:
120cm x 35cm, 150cm x 35cm, 180cm x 35cm
Тип:
Бар Поставува
Број На Модел На:
вино стакло носителот
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Железо
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат