.

.

New
2018 корејски Мода Гроздобер Шапка Дама Лето Широк Лак Заедно Стакло Сонцето Beach Сламена Шапка Mujer Капа Обоени Бонбони Сонцето Капи за Жени

2018 корејски Мода Гроздобер Шапка Дама Лето Широк Лак Заедно Стакло Сонцето Beach Сламена Шапка Mujer Капа

DEN 409.00
DEN 585.12

Количина на стоки
Достапно


2018 корејски Мода Гроздобер Шапка Дама Лето Широк Лак Заедно Стакло Сонцето Beach Сламена Шапка Mujer Капа Обоени Бонбони Сонцето Капи за Жени

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Сонцето Капи
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер,Хартија
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Повик
Број На Модел На:
TYM010
Бренд Име:
MAOCWEE
обод шапка:
15cm
Глава Турнеја:
57cm
Пол:
лето капи за жени
Сезоната:
Пролет/Лето/Есен
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат