.

.

New
Tigofly 6 компјутери 6 Бои 10X21cm Holographic Филм Флеш Ласерски Вештачки Риба Кожата DIY Убодни Налепница Намамат налепница Летаат Врзување Материјал

Tigofly 6 компјутери 6 Бои 10X21cm Holographic Филм Флеш Ласерски Вештачки Риба Кожата DIY Убодни Налепница

DEN 302.40

Количина на стоки
Достапно


Можеби како овие :
6 Бои Holographic Филм Флеш Ласерски Вештачки Риба Кожата DIY Убодни Налепница Намамат налепница
Боја : Транспарентна Бисер, Транспарентни Диско, Сребро, Сина, Златна, Црвена Боја.
Големина : 10cm*21cm Околу.
Дебелина : Околу 0,05 мм.
Количина : 6 компјутери/многу.
Ние и ветуваме на сите производи photoes земени во природа на светлината.
Ве молиме Имајте во предвид : Било ривали копија нашите Реклами текстот или крадат нашите фотографии ќе бидат пријавени на Aliexpress за justise.

Карактеристики на стоката

боја:
Избрани секој 1 buc
Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
MM022
категорија:
Инсекти Мамка
Бренд Име:
TIGOFLY
Големина:
10cm*21cm
боја:
Транспарентен Бисер, Транспарентни Диско, Сребро, Сина, Златна, Црвена
Дебелина:
Околу 0,05 mm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат