.

.

New
Прирачник Ткаат Капчиња Кука Слама boater Шапка Жена Лето Шупливи Надвор Свитлива Ќе Шапка Крајбрежје Песочна Плажа, Капа На Одмор Сонцето Шапка

Прирачник Ткаат Капчиња Кука Слама boater Шапка Жена Лето Шупливи Надвор Свитлива Ќе Шапка Крајбрежје Песочна

DEN 372.00
DEN 619.20

Количина на стоки
Достапно


Стил : Сонцето Шапка/Лето Плажа Шапка Шапка турнеја е 54-58cm Количина : 1 Pcs Пол : Лето Капи за жените Стилски и елегантен Диви серија Возраст-намалување на лицето Стакло Облекување Приоритетни Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не ум пред цел. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, Индивидуални слика можеби малку chromatism , ви Благодариме!!

Карактеристики на стоката

Големина:
size 54-58cm
Тип На Објект:
Сонцето Капи
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
капи за жени
Пол:
Жените
Материјал:
Слама
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
oZyc
Стил:
Повик
Големина:
54-58cm
Број На Модел На:
летно сонце шапка
Рака Тип:
прилагодлив
боја:
2 боја
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат