.

.

New
Електронски милениче Далечински Управувач Симулација tarantula Очи Сјај smart црн Пајак 4Ch ноќта на Вештерките РК Слабо Шега Страшно Играчка подарок

Електронски милениче Далечински Управувач Симулација tarantula Очи Сјај smart црн Пајак 4Ch ноќта на Вештерките

DEN 1281.00
DEN 1377.12

Количина на стоки
Достапно


100% Сосема нов и висок квалитет
Стокови Името : Далечински управувач Spider
Spider големина : 29*28*8cm
Далечински далечина : 10 m
Spider Батерија : 4* "АА" Батерија (не induct)
Далечински Управувач Батерија : 9 V батерија блок
Функции : напред, назад, сврти лево, свртете десно, авто демо
Пакет стил : Боја кутија

Карактеристики на стоката

Состојба на Собранието:
Подготвени-to-Go
Бренд Име:
DIWEINI
Возраст Опсег:
> 3 години
Полнење Напон:
20v
Извор На Енергија:
Електричен
дизајн:
Spider
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат