.

.

New
Звучници USB Игри Оптички Глушец со 7 Копчиња 4 DPI 800DPI-1200DPI -2400DPI-4000DPI Голема Брзина 7 Бои Светлото за Дишење

Звучници USB Игри Оптички Глушец со 7 Копчиња 4 DPI 800DPI-1200DPI -2400DPI-4000DPI Голема Брзина 7 Бои Светлото

DEN 492.00

Количина на стоки
Достапно


ALLOYSEED Поврзаниот USB Игри Оптички Глушец со 7 Копчиња 4 DPI 800 DPI-1200 DPI -2400 DPI-4000 DPI Голема Брзина 7 Бои Светлото за Дишење за Про Игра Лаптоп, КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Компјутер Црна
Карактеристики :
Совршено дизајнирани игри глувчето за да ги собере удобно под вашата дланка, ергономски дизајн,внатрешно и надворешно,да се создаде крајната игра концепт,долгорочна употреба, без замор.
Оваа глувчето донесува намалување на шумот прекинувач, која создава тивко место за вас. Не кликнете дизајн на звук што го прави тивко го порази на непријателите. Во текот на ноќта, тоа може да се задржи вашето семејство имате добар сон и, исто така, се задржи во возбудливи игри на животната средина.
Топла копче дизајн : првото копче од левата е слободен двојно-кликнете на копчето, и вториот, третиот копчето се напред и копче за назад копче, се попогодни да го скенира веб-страница и датотеки.
Интелигентни конективност, нема потреба да код, plug & play (Нема потреба CD возачот). Метал дното постабилна кога глувчето се движи, повеќе стил мода, како и.
DPI : 800 DPI-1200 DPI -2400 DPI-4000 DPI,DPI и Избирачките го Оценувате поставки се тесно поврзани со играта перформанси,висока избирачки стапка може да е можно да се намали веројатноста за појава на вашите движења се погрешно се толкува.
Спецификација :
Боја : Црна
Големина : Прибл. 12.6 x 8 x 40cm/4.96 x 3.14 x 15.74 инчи
Нето Тежина : Околу.165g
Компатибилен систем : Windows 98/ 2000/ МИ/ NT / XP/ win 7/ win 8/ win 10/ Mac OS и друг оперативен СИСТЕМ,plug & play.
Пакети :
1 x Глувчето
1 x Упатство
1 x Гаранциона Картичка
1 x Kraft Кутија
1. Не постои ограничени акции за да ги исполни наредбите на дневна основа.
2. За САД/СА /RU превозот е брзо.
3. Приоритет за достава,брза испорака во 48 часа. 4 . Не фактура или receip или промотивни материјали вклучени.

Карактеристики на стоката

Пакет:
Yes
Операцијата На Владата:
Opto-електронски
Рака Ориентација:
Двете Раце
Тип:
Жичен
Бруто тежина:
200g
Број на Копчиња:
7
Бренд Име:
ALLOYSEED
Интерфејс Тип:
USB
DPI:
4000
Број На Модел На:
Професионални Звучници со Гејмерски Глушец 7buttons
Број на Ролки:
1
Моќност Тип:
Батерија
Стил:
3D
Времето на пазарот:
2013
Модел:
112730
Големина:
Примена:
Десктоп
Производи Статус:
Акции
Метод На Следење На:
Оптички
Оптичка Резолуција:
4000 DPI
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат