.

.

New
полнети пломби играчка големи 120cm сива цртан филм husky кадифен играчки мека кукла перница за спиење роденденски подарок s0628

полнети пломби играчка големи 120cm сива цртан филм husky кадифен играчки мека кукла перница за спиење роденденски

DEN 3307.00
DEN 6239.52

Количина на стоки
Достапно

објектот е за 120cm играчка, едно парче.
ако ви се допаѓа други големини или други играчки , можете да пребарувате од нашата продавница или директно контактирајте нè за вашиот интерес, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница :

големина прашање :
поради прирачник за мерење на големината, нормално надоместок од 1-3 см мерка разлика. боја проблем :
тоа може да биде предизвикана од некои причини, како што се боја reflaction во мониторот, осветлување, позадина, итн. превозот начин :
ние брод на сите објекти со следење на број ,можете да видите на превозот staus на соодветниот веб-сајт .
ако сте препродавач, сакате да го купи најголемиот дел, ве молиме контактирајте со нас, ние може да ви понуди најдобри трговија на големо цена .

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Животни:
Куче
Предупредување:
Други
Пол:
Унисекс
Пополнување:
PP Памук
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
Кадифен
Број На Модел На:
како опис
Тема:
Играчка
Форма:
Животните
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат