.

.

New
MAISHENOU Накит Fashionshirt Сребро cufflinks за mens Бренд Свадба Подарок копчето Златни ракави линкови Висок Квалитет Бесплатен Превозот

MAISHENOU Накит Fashionshirt Сребро cufflinks за mens Бренд Свадба Подарок копчето Златни ракави линкови Висок

DEN 960.00

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
MSOK065
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Стил:
Тренди
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Бренд Име:
MAISHENOU
Метали Тип:
Бакар
Големина:
17mm*17mm
Пакет:
Цената не вклучува cufflinks кутија
cufflinks кутија:
Треба да се купат, секоја $4
подарок:
Cufflinks ткаенина за чистење
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат