.

.

New
Моден Шарм Beaded Нараквици Мулти слоеви Рачно Ткаени Око Шарм Wristband Празници Накит Жените Pendant Алки Beaded Закачам

Моден Шарм Beaded Нараквици Мулти слоеви Рачно Ткаени Око Шарм Wristband Празници Накит Жените Pendant Алки

DEN 155.00
DEN 220.80

Количина на стоки
Достапно


Материјал : вистинска кожа
Боја : црна
Големина : 17cm, прилагодлив
Пакет : OPP вреќа

Карактеристики на стоката

Должина:
17cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
ТОМ ЈАНГ
is_customized:
Yes
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Материјал:
кожа
Број На Модел На:
a651
Компатибилност:
гроздобер хривнија
Обликотшема:
Око
Функција:
вистинска кожа хривнија
Материјал:
Вистинска Кожа
боја:
Црна
Големина:
17cm, adjustable
Пакет:
OPP вреќа
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат