.

.

New
Пакување од 1 Јапонија Оригинални MAF Сензори E5T05471 MD172455 PW55 Проток на Воздух Метри за Мицубиши Galant L200 L400 Lancer Простор Вагон

Пакување од 1 Јапонија Оригинални MAF Сензори E5T05471 MD172455 PW55 Проток на Воздух Метри за Мицубиши Galant

DEN 3096.00
DEN 4072.80

Количина на стоки
Достапно


Технички Податоци :
ОЕМ Бр. : E5 T05471 MD172455 PW550459
Проток на воздух метри одговара за мицубиши galant L200 L400 lancer простор вагон
Објектот состојба : оригиналниот не е нова
Место на потекло : Јапонија
Пред ставање на ред,pls бидете сигурни дека овој E5 T05471 е она што ви треба.ви благодариме
1 x протокот на Воздух метар

Карактеристики на стоката

Резолуција:
Никој
Тип На Сензор:
Piezoelectric
линеарна:
Никој
Чувствителност:
Никој
Hysteresis:
Никој
Вител Тип:
Никој
Бренд Име:
Кадир Koc
Повторливост:
Никој
Мерен Опсег:
Никој
ОЕМ Бр.:
E5T05471 MD172455 PW550459
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат