.

.

New
Најновите Bluetooth 4.0 MP3 RUIZU X18 Спорт MP3 Плеер со 8G 130 Часа Режим на Висок Квалитет Lossless Рекордер FM

Најновите Bluetooth 4.0 MP3 RUIZU X18 Спорт MP3 Плеер со 8G 130 Часа Режим на Висок Квалитет Lossless Рекордер

DEN 1098.00
DEN 1247.52

Количина на стоки
Достапно


Објектот специфики : Име : Спортски Bluetooth MP3 Модел : RUIZU X18 Боја : црвена / бела / сино / портокал Микрофон : вграден микрофон Мемориски капацитет : 8 GB Меморија тип флеш меморија Производ димензии : 92mm x 40mm x 11mm големина на Екран : 1.8 инчен, 128 * 160 пиксели, TFT екран Производ тежина : 90g USB врска : USB2.0 Проширување картички поддршка до 128 GB Micro SD (ТФ) картички (не се вклучени) литиум Батерија батеријата, музика игра до 130 часа Јазична поддршка : 24 јазици, англиски, француски, руски, италијански, чешки, шпански Дополнителни карактеристики : снимање функција, отворено спорт, Bluetooth за синхронизација на музика, видеа, е-книги, музички плеер, видео рекордер, слика гледачот, FM радио Видео поддршка за AMV, AVI Слика поддршка за BMP, JPEG, JPG Аудио поддржува MP3, WMA, ДРМ WMA, WAV, FLAC
Пакетот Вклучува : 1*MP3 Плеер 1*USB Кабел (Детали пакет не е вклучена)

Карактеристики на стоката

Меморија Големина:
8GB
Бренд Име:
RUIZU
Екранот:
Yes
Траење На Батеријата:
> 20 часа
Стил:
Чисто Аудио MP3
Број На Модел На:
WZ004
Функција:
Bluetooth
Пакет:
Yes
Големина На Екранот:
1.8 инчи
Поддржува Снимање Функција:
Yes
Signal Noise Ratio:
≥89dB
Батеријата Спецификација:
Литиум Батерија
Поддржува FM:
Yes
Има Говорници или не:
Yes
Чување Тип:
Флеш Меморија
Аудио Формат Поддршка:
FLAC,МАЈМУН,MP3,WAV,WMA
Операцијата На Владата:
Допрете Тон
Поддржува EBook Читање:
Yes
Надворешна Меморија:
Yes
Bluetooth:
No
Тело Материјал:
Метал
Димензии (WxHxD):
92mm x 40mm x 11mm
DAC:
Bluetooth Спорт MP3 Плеер
DSP:
Bluetooth Спорт MP3 Плеер
WIFI:
No
Балансиран Од:
No
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат