.

.

New
Моден Индискиот голема Накит Кристал Ѓердан Обетки поставите Свадба Накит Сетови за Невести Свадба Костим Додатоци за Декорација

Моден Индискиот голема Накит Кристал Ѓердан Обетки поставите Свадба Накит Сетови за Невести Свадба Костим Додатоци

DEN 1404.00
DEN 2160.00

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Метална боја:
темно сина во сребро.
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Ангажирање
Бренд Име:
chaoyite
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан & обетки
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
L18320*100
Обликотшема:
Капка Вода
Главниот Камен Боја:
Види Слика (Ние може да се направи било која боја сакате)
Главниот камен материјал:
Кристал & rhinestones
Прилики:
Партија / Матурска / Годишнината / Свадбена / Ангажирање / Секојдневно носење
Метална боја:
Siver боја / златна боја ( избор )
Тип На Објект:
Свадба Накит Сетови / Свадба Накит Сетови / Ѓердан & Обетки Сет
Подарок за:
Невести / Деверуша / Девојка / Сопруга / Ќерка / Мајки / Девојки
Трговија на големо и dropshipping е достапна:
Yes
Стил:
Класичен / Романтична /Трендовски / Симпатична
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат