.

.

New
Мини Рака Cranking Музика Движење DIY Музичка Кутија Декоративни колекционерски предмети (Избор На Музика на Располагање)

Мини Рака Cranking Музика Движење DIY Музичка Кутија Декоративни колекционерски предмети (Избор На Музика на

DEN 76.00
DEN 95.52

Количина на стоки
Достапно


Пад На Превозот Поддршка
Опис На Производот :
1. Име На Производ : Рака Cranking Музика Движење
2. Како да го користите : Рака Cranking
3. Материјал : метал
4. Боја : сребрена
5. Големина : за 4.7 * 3.7 * 2cm/1.85 * 1.46 * 0.79 во
6. Тоа е една симпатична подарок за себе или за вашите пријатели. Се надевам дека оваа музичка кутија може да ви донесе среќа и се надевам ќе уживате во музиката!
7 : Музика :
A : Замокот во Небото
Б : Хари Потер
C : игра на Престоли
Answer : ___________________________ Note :
Бојата на реалниот објект може да биде различен од објектот е како што е прикажано на слики поради светлината и се покажува. Ве молиме овозможи +/- 1-3cm во мерењето.
Пакување листа :
Рака Cranking Музика Движење * 1

Карактеристики на стоката

Обликот:
Плоштад
Музика:
Замокот во Небото
Бренд Име:
АВТОРА ПРОДОЛЖУВА ДА РАБОТИ YUE
Број На Модел На:
EG00515
Функција:
Вртливата
Материјал:
Дрво
Тип:
Рачна Тип
Движење:
Regue Движење
Игра Моќ:
Рака Извит
Тон Број:
30 Тонови
Музички Кутии Форма:
слика шоу
Објектот:
музичка кутија
Dropshipping:
Поддршка
Funtion:
Вртливата
клучен збор:
Музика движење
Материјал:
Дрвени+Plasic
Количина:
1pcs
Игра Моќ:
Рака Извит
Тежина:
35g
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат