.

.

New
Ново Сребро Зелена и бела кубни циркони мода накит на жените ѓердан pendant шарм pendant P2076

Ново Сребро Зелена и бела кубни циркони мода накит на жените ѓердан pendant шарм pendant P2076

DEN 260.00
DEN 316.80

Количина на стоки
Достапно


Бренд Garilina Метал Сребро Позлатен Главниот Камен Топаз Главната Боја Зелена Тежина 6.4 Грама (Топаз & Злато ) Pendant Должина 20*40 mm (Синџир 450 mm) Количина 1 пар Земјата на Производство Chian Еколошки Стандарди Европа $ Никел,Олово,Кадмиум слободни 1 инч=2.54 см=25.4 mm

Карактеристики на стоката

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
P2076
is_customized:
Yes
Бренд Име:
garilina
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба
фабрика:
Да , Поддршка Пад на Превозот и трговија на Големо
подарок:
Нова Година,Денот на Вљубените,Велигден,Денот на Мајката,Божиќ Подароци Ден
Подароци:
Момче & Девојка,Мажи & Жени,Мажи & Жени
Подарок за:
Син & Ќерка,Татко & Мајка,Љубовница,Дечко & Девојка
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат