.

.

New
BEMOST Автомобил Пред ветробранското стакло на Прозорец за Шофершајбната Wiper Ножеви Природна Гума За Mazda 6 24+18,(2012-) Авто Додатоци Стил

BEMOST Автомобил Пред ветробранското стакло на Прозорец за Шофершајбната Wiper Ножеви Природна Гума За Mazda

DEN 588.00
DEN 753.60

Количина на стоки
Достапно


BEMOST Автомобил Пред ветробранското стакло на Прозорец за Шофершајбната Wiper Ножеви Природна Гума За Mazda 6 24"+18",(2012-) Авто Додатоци Стил
Карактеристики :
- Сосема нов и висок квалитет
- Универзална одговара на повеќето автомобили/автобуси/комбиња/камиони/камиони
- Лесна инсталација, се отстрани брзо
- Лесно да се чистат,се даде јасен приказ на грбот за вас повторно
Модел Година : 2012-
Возилото Модел : За Mazda 6
Димензија : 24"+18" За возачот и совозачот

Карактеристики на стоката

Објектот Должина:
24 and 18 inch
Материјал Тип:
Природна Гума
Бренд Име:
BEMOST
Име На Модел:
СЕ-MZDQ-08
6-Година:
2013,2012,2016,2014,2015
Специјални Функции:
HD чистење на ветробранското стакло
Објектот Ширина:
0inch
Mazda Модел:
6
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Година:
2017Year
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат