.

.

New
Резервоарот Подлога Заштитник Налепници Decals Гас мазут Одговара За Kawasaki ZX-11R GPz1100 ZG1000

Резервоарот Подлога Заштитник Налепници Decals Гас мазут Одговара За Kawasaki ZX-11R GPz1100 ZG1000

DEN 184.00
DEN 184.32

Количина на стоки
Достапно


Дел Име : Резервоарот Подлога Заштитник Налепница
Fitment : Kawasaki Ninja 500 (EX500) 1987-1996
Нинџа 500 R (EX500) 1997-2009
Нинџа 600 RX (ZX600) 1987
Нинџа 750 R (ZX750) 1989-1990
ZZR600 (ZX600) 2003-2004 Боја : Карбонски влакна
Пакет : Изберете
100% сосема нов, висока класа квалитетот и многу Издржливи.
3 D Изглед со Гел Површината за Зголемена Контрола & Guard
Изработени од Термички Моделирани Винил Смола за Премиум Квалитет за Заштита на
Долготрајни Лепило Отпорен на Вода и Други Corrosions
Елегантни, Сегментирано Дизајн за Подобро Fitment и DIY Прилагодено Апликација
Направете вашиот велосипед да се издвоите од толпата со овој decal !
Лесна инсталација, само да се чисти вашиот обтекател со не-мрсна чистење, пилинг и стап!
ПРЕВОЗОТ УСЛОВИ
Економијата на превозот : Ние брод на пакет рок од 1 работен ден по payement избришани. Ние брод во светот време на Испорака е 11-22 работни дена. Земјата Време на Испорака(Ден) 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >35 сад го Оценувате (точка пристигна) 17.1% 58.3% 10.6% 10.5% 3.5% Наплата велика БРИТАНИЈА го Оценувате (точка пристигна) 9.9% 43.2% 29.1% 13.4% 4.4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 11.4% 40.0% 24.3% 17.2% 7.1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.5% 28.6% 43.8% 10.1% 7.0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 9.1% 22.2% 31.3% 20.9% 15.5% Наплата Канада го Оценувате (точка пристигна) 3.1% 44.1% 31.4% 17.6% 3.9% Наплата Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.5% 25.0% 47.9% 12.9% 10.7% Наплата Италија го Оценувате (точка пристигна) 2.0% 10.1% 19.4% 32.8% 35.7% Наплата Русија го Оценувате (точка пристигна) 0.6% 11.2% 22.3% 31.4% 34.5% Наплата Бразил го Оценувате (точка пристигна) 1.1% 13.2% 23.7% 36.4% 25.6% Наплата
Забрзана испорака : Express Mail Услугата е достапна. Времето за испорака е од 3-7 работни дена. Треба да контактирате со нас за оваа услуга. Се ВРАЌА
Ние сме среќни да се замени или рефундирање на погрешни стоки и имаат за цел да го реши секој проблем брзо и на ваше задоволство.
Ако стоката да пристигне неисправни имате до 14 дена од денот на приемот да контактирате со нас.
Предмети мора да се врати во нивната оригинална и неискористени состојба. Било која цена да се врати за не-дефектен производ или замена на производот се на товар на купувачот КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС
Ние сме професионални продавач во cid на мото делови, силни во понудата за замена на мотоцикл дел на пр. 4 брендови Јапонија мотоцикл замена на делови, ако нешто се потребни, ве молиме падна слободно да контакт. Ние во голема мера го цениме вашата позитивни повратни информации и ќе го стори истото. Ние се стремиме кон позитивни Повратни информации за сите трансакции и ништо помалку од вкупниот Детали Продавачот Оценка (НСД) на 5 ЅВЕЗДА. Ако се размислува за давање на неутрален или негативен Фидбек или ниска НСД. Не пишуваат за нас и да ни даде можност да се обрати за вашите грижи прво. Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд).
CBR 600 F2 F3 F4 F4 I F5 CBR 600 RR CBR 900 RR / 919 RR / 929 RR / 954 RR / 1000 RR VFR 400 RR / 750 / 800 CB400

Карактеристики на стоката

боја:
1 Сет, Гас Капа Покрие Decals, Резервоар за подлога
Лиење:
вбризгување
Бренд Име:
MOFO CAIZHUANGSHI
Материјал Тип:
Налепници
Насликани:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат