.

.

New
AC DC МОЌНОСТ ЏЕК ПОДИГНАТ ПРИКЛУЧИШ ВО CABLE ЗА ASUS N56 N56VM N56VJ N56VZ N56DP N56V

AC DC МОЌНОСТ ЏЕК ПОДИГНАТ ПРИКЛУЧИШ ВО CABLE ЗА ASUS N56 N56VM N56VJ N56VZ N56DP N56V

DEN 332.00
DEN 510.24

Количина на стоки
Достапно

AC DC МОЌНОСТ ЏЕК ПОДИГНАТ ПРИКЛУЧИШ ВО CABLE ЗА ASUS N56 N56 VM N56 VJ N56 VZ N56 DP N56 V
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
Вистински оригинални Лаптоп DC Моќност Џек Конектор. Состојба : Нова. Секој објект ќе бидат проверени и во добра состојба пред превозот!
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Вистински оригинални Лаптоп DC Моќност Џек Конектор.
Како да се правилно се идентификуваат Лаптоп DC Моќност Џек Конектор ви треба :
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме погледнете на сликите за повеќе детали. Објектот што е прикажано во оваа слика е точно што ќе се примени. Компатибилност Прашање е купувачот одговорност.
. Затоа, за појавување на дел број е многу важно!
Компатибилен Модел :
1 x AC DC МОЌНОСТ ЏЕК ПОДИГНАТ ПРИКЛУЧИШ ВО CABLE ЗА ASUS N56 N56 VM N56 VJ N56 VZ N56 DP N56 V

Карактеристики на стоката

Должина на кабел:
како фото шоу
Бренд Име:
DBJBA
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Број На Модел На:
LCD LVDS LED Видео КАБЕЛ
Производи Статус:
Акции
Пакет:
Yes
Тестирани:
100% тестирано
Примена:
Процесор
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат