.

.

New
Убава Дно морска ѕвезда Ѕид Налепници Деца Соби Оркестарот Постер DIY 3d Бањата Кат Налепница Шарени Риби Море Мурали SD121

Убава Дно морска ѕвезда Ѕид Налепници Деца Соби Оркестарот Постер DIY 3d Бањата Кат Налепница Шарени Риби Море

DEN 359.00
DEN 569.76

Количина на стоки
Достапно


- Опис На Производот
** Еко-пријателски Слатка Дома Декорација **
Материјал : Водоотпорен ПВЦ
Производ Големина : 60*90cm
( Ве молиме да обрнете внимание на големината пред да ја купите,ви благодариме! )
Ставете Локација : ѕидови / tiles / мурали / стакло / врата / чисти мазна површина
Функција : DIY големината како ви се допаѓа / не треба лепак
Пакет : Анти-притисок се држи и да меур пакет
************************************************************************************************************************************************
Лесен за користење :
1 : Изберете мазна, чиста и сува површина.
2 : Излупете ја налепницата од лист, еден по еден.
3 : Положба на лепило на авионот површина без притискање нив,
така што тоа ви овозможува можноста да ги повлечат и да ја наместите повторно, ако треба ...
4 : Ако резултатот е задоволителен за вас, да се држиме цврсто до површината притискање на воздушни меури нанадвор.
*****************************************************************************************************************************************************************
Топло Совети :
1.Поради осветлување и да ги следат,постои некоја боја разлика.
2. Руски пријатели ,ве молиме оставете ни го вашето Име и презиме кога ќе го поставите цел,
или објектот не може да биде испратена до вашето место,ви благодариме за соработката!
3. Може да има некои брчки на страни на налепница поради меѓународна шпедиција,
но, тоа не влијае на оркестарот ефект на ѕидот ,ве молиме знаете ова однапред,ви благодариме!
4.Ние мерење на стоки со рака,па така 1-2cm грешки, тоа е нормално,ви благодариме!
Производот Се Покаже -
Големина Кога се примени : 60*90cm
Оркестарот Ефект
Клиент Информации
1. Ве молиме оставете ги вашите Име и презиме кога ќе се стави ред со цел да се избегне погрешна достава.
2. Клиентот satisfacition е нашата цел. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди ,
ве молиме да ни остават позитивен фидбек . Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди,
ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
Ние веруваме дека можеме да работат заедно за да го решат секој спор.
3. Ние Не сме Одговорни за вашите Царина.
4 . Бразилецот купувачи пријатели , во вашето време, ве молиме оставете една тарифа , значи дека стоката може да се постигне
вашите раце, како е можно поскоро.

Карактеристики на стоката

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Бренд Име:
ZPLISHE
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Број На Модел На:
SD121
Материјал:
ПВЦ
Keywordflower :
3d ѕид налепници
клучен збор 2:
Животните
клучен збор 3:
море
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат