.

.

New
JIOFREE Кристал Животни Клип Обетки Нема Дупка Мачка Капка Масло Clip Earring Без Пирсинг Жените&Девојка Обетки Накит

JIOFREE Кристал Животни Клип Обетки Нема Дупка Мачка Капка Масло Clip Earring Без Пирсинг Жените&Девојка Обетки

DEN 138.72

Количина на стоки
Достапно


Материјал : Алуминиумски
Стил : Студ Обетки ( Пирсинг) уво клипови (Без Пирсинг)
Големина : како што е прикажано
Answer : ___________________________ Note : осветленост и differnent прикажува може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е ?à1-3 cm.

Карактеристики на стоката

Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Животните
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
ES0191
is_customized:
Yes
Бренд Име:
JIOFREE
Материјал:
Легура
Occassion:
Валентин ден, Мајки Ден, Божиќ, Свадба, Годишнина, Graduatio
фабрика:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат