.

.

New
Мелничката Гаража Работа Ударна Дупка, Струг Прилагодливи Метрички Рака Коси Reamer 44 ~ 54mm

Мелничката Гаража Работа Ударна Дупка, Струг Прилагодливи Метрички Рака Коси Reamer 44 ~ 54mm

DEN 3840.00

Количина на стоки
Достапно


Ве молиме имајте во предвид дека reamers се опфатени со маст за да се избегне рѓа, ќе треба да се исчисти пред да го користите.
Видете ја цената листата подолу, се направи ред и ме остави порака во вашиот ред, тогаш јас ќе се коригира цената за вас.

Карактеристики на стоката

Тип:
Рака Reamer
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат