.

.

New
Тоа е Yiiya Нови Воз Бела Црна, Розова Везови Вечерни Фустани Брод Вратот Илузија Половина Ракави Заостанува Партија се Облекуваат LX232

Тоа е Yiiya Нови Воз Бела Црна, Розова Везови Вечерни Фустани Брод Вратот Илузија Половина Ракави Заостанува

DEN 2693.00
DEN 4488.00

Количина на стоки
Достапно


За наплата & спор
1. Ве молиме обрнете внимание на стоката, контактирајте со нас пред да се отвори спорот, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот. Ние ќе се направи целосна реконструкција на u или да организира повторно испраќање на у ако у не ја прими стоката по испраќаат надвор од 60 дена, ја ot наплата зависи од у. обично 3-5 дена. За прилагоди на големината, ние ќе не прифаќа враќање на средствата.
*Во САД, продавачот е метод е бесплатен превозот, и ние генерално брод на стоките од страна на САД ПОСТ генерално, стоката генерално испорака откако ќе се испраќаат надвор од 15 дена, ве молиме контактирајте со нас ако у не ја прими стоката во 30 дена откако ќе превозот на стоката надвор, и Ние ќе се направи целосна реконструкција на u или да организира повторно испраќање на у ако у не ја прими стоката по испраќаат надвор од 60 дена, ја ot наплата зависи од у.
!!! Ние ќе ги одби наплата ако у не им помагаат на царинење на царинската управа. стоката генерално испорака во 15-30 дена, ве молиме контактирајте со нас ако у не ја прими стоката во 45 дена откако ќе превозот на стоката надвор, и Ние ќе се направи целосна реконструкција на u или да организира повторно испраќање на у ако у не ја прими стоката по испраќаат надвор од 60 дена, ја ot наплата зависи од у. Како Aliexpress политика, царинење е купувачот е должност.И ве молиме помогнете царинење ако треба, ви благодариме. Ако у не ви се допаѓа оваа превозот метод, u може да изберете што у допаѓа, u ќе добиете цена по u изберете една. Ве молам не ме прашуваат брод на стоките многу наскоро.
*Во Белгија, чешка Република, Латвија, Литванија, Полска, Романија, Словачка, Словенија, Шпанија, Австрија, Финска, Portgal, Канада, продавачот е метод е Холандија Пост генерално, стоката генерално испорака откако ќе се испраќаат надвор од 15 дена, ве молиме контактирајте со нас ако у не ја прими стоката во 30 дена откако ќе превозот на стоката надвор, и Ние ќе се направи целосна реконструкција на u или да организира повторно испраќање на у ако у не ја прими стоката по испраќаат надвор од 60 дена, ја ot наплата зависи од у. Следење на веб-сајт е www.
За обработка на време
Ние сме фабрика, ние правиме се произведуваат за многу клиенти, ние и ветуваме да брод од стоката во 3-5 dasy откако ќе се добие исплата. И овие фустани се сите рачно изработени.
Ве молиме прочитајте подолу зборови многу многу се carefull befor вашата нарачка. Ве молиме да се разбере, ви благодариме. Ви благодариме. Ќе видиме у согласувате ако купите нашите производи.net/en/
*Во други земјата, некои е бесплатен превозот од Кина пост, некои не е бесплатен превозот, u може да се избере превозот метод во веб-сајт.
За Превозот :
*Да Русија, продавачот е метод е брод стока со SPRS генерално, стоката генерално испорака откако ќе се испраќаат надвор од 15 дена.cn/english/index.net/en/
PS : продавачот е метод ќе се промени кога товарни промени. Следење на веб-сајт е www.
За Тарифни
Нашата свадба фустани цени се формираат 30 да 200 ние ќе ги прогласи облека како подарок и вредноста е 20 да 150Се надевам дека се може да се направи у избегне тарифа.
Кликнете на учество во црвениот круг, може да се избере земја и превозот метод. Па ве молиме да знаат дека пред да го купат.
За квалитетот
Ние имаме многу свадба фустани која цена е околу 30 Тоа е многу евтина цена и бесплатен превозот во многу земји. Значи, ако u мислам на овие евтини цена, у нема да ги разочараме на овие свадба се облекуваат. Ви благодариме. Следење на веб-сајт е www. Следење на веб-сајт е www. Како и погоре зборови, ние ќе се направи целосна наплата за у ако стоката не испорака по shiped од 60 дена ( Бразил е 90 дена), па немојте да се отвори спорот afer shiped надвор 1-40 дена.

Карактеристики на стоката

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Воз:
Капелата Воз
Број На Модел На:
LX232
Декорација:
Шема,Appliques,Цвеќиња
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Микрофибер,Полиестер
Моден Елемент:
Илузија
Деколте:
Брод Вратот
Бренд Име:
тоа е yiiya
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Половина
Ткаенина Тип:
Палачинка
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
А-Линија
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат