.

.

New
ТРКАЛО ДО УВ Доказ Сончање Велосипедизам Рака Ракави Лето Icecool MTB Велосипед Рака Заштита Armwears Отворено Возење Велосипед Опрема

ТРКАЛО ДО УВ Доказ Сончање Велосипедизам Рака Ракави Лето Icecool MTB Велосипед Рака Заштита Armwears Отворено

DEN 454.00
DEN 810.24

Количина на стоки
Достапно


Детали За Производот :
Бренд : тркало до
Производ : Велосипед УВ Заштита Armwarmers
Боја : Бела,Црна, сина
Meterial : Lycra,Coolmax
Сезона : Летни & Пролет
Функција :
1.УВ-доказ & Сончање велосипедизам опрема
2. Icecool & брз-drey ткаенина
3. Многу помек и свиленкаста се чувствуваат.
4.Додадете пропадна-доказ силикони бенд во внатрешноста на оваа рака ракав на врвот, избегне пропадна долу .
Гаранција и Гаранција :
1. Врати се прифатени ако 's квалитет проблем или погрешно item sent, ние ќе ги плати сите трошоци. Ако тоа не е квалитет проблем, клиентот е одговорен за сите трошоци, вклучувајќи превозот цена, ние сме го платиле. Ве молиме да се врати во рок од 7 дена по приемот.
Внимание : ве Молиме имајте на објекти во оригиналната услови и се земе слики на дефектен дел, тогаш контактирајте со нас пред да ја испратите назад.
Големина или Одговара на Прашањата :
1. Големината се илустрирани со конкретни мерки и се на Кина Стојат, ве молиме проверете пред ставање нарачате, ве МОЛИМЕ ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА СПОРЕД ДЕТАЛИ МЕРЕЊА, НЕ САМО " ГОЛЕМИНА', Нашата големина може да не е ист како вашиот стандард.
Превозот Методи :
1. Превозот во рамките на 1-5days освен празник.
2. Тоа обично трае околу 15-28 дена (од страна на Регистрирани Воздухопловната), 5-7 работни дена (од Експрес Испорака) за да повеќето земји, и може да биде подолг поради строгите царински преглед
3. Според нашите искуства, царина може да ви биде наплатена во вашата страна, ве молиме имајте на ум дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски провизии итн. тоа може да се случи за време на минувањето низ царинските инспекции во земјата на дестинација
4. Excemption клаузула : продавачот нема да се одржи одговорен за неиспорака или задоцнување на испораката од редот на природни непогоди, војна или други причини на Сила Majear
Повратни информации :
1. Вашето задоволство е највредното нешто што се по, ако ништо неочекувано се случи, ние секогаш сме подготвени да ви помогнеме и да ги реши тоа со повеќето разумни решенија.
2. Исто така, повеќето од добредојдена да контактирате со нас во секое време, сите пораки ќе се одговори во рок од 24 часа, ние ќе се потрудиме да ви донесе радосни шопинг expericen со нас.

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
тркало до
Материјал:
Полиестер
Пол:
Мажи
Функција:
Перат
Тип:
Дише
Број На Модел На:
МРАЗ UP1
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Спорт Тип:
Велосипедизам
Спорт Тип:
Велосипедизам
Ткаенини:
Дише Еластична Ткаенина Icecool
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат