.

.

New
2018 Нова Безжична Bluetooth Количка за Слушалки Стерео приклучок за Слушалки Слушалка Микрофон за PC iPhone, Android паметни телефони 4 бои

2018 Нова Безжична Bluetooth Количка за Слушалки Стерео приклучок за Слушалки Слушалка Микрофон за PC iPhone,

DEN 548.00
DEN 623.04

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики :
Bluetooth + стерео слушалки комбо.
Безжичните слушалки се поврзе на друг уред што е Bluetooth способност, како на пример, i Phone, Samsung Galaxy s, HTC е, итн.
3.5 mm аудио џек, обезбедува едноставен жичана конекција на различни уреди и без Bluetooth.
Ќе ви овозможи да одговарање или одбивање на телефонски повици во секое време и насекаде.
Се наплаќа преку USB, батерија, удобен и практичен.
Добар квалитет, количка за дизајн и прилагодлива должина шарки, многу удобен за носење и лесно да се носат.
Најдобар избор за слушање музика, гледање филм, разговори онлајн итн.
Спецификации :
Боја : Бело/Црно/Сино/Црвена
Тип : Стерео слушалки со Микрофон
Bluetooth верзија : ISSC3.0
Работата на далечина : 10m
Осетливост : 105d B+ / - 3d B
Литиум батерија : 300m Ah
Време на полнење : 2-3 часот
Работно Време : 3-4 часа
Полнење порта : USB
Отпор : 32ohm
Приклучок тип : 3.5 mm
Аудио кабел должина : 1.2 m / ft 3.94
Earmuff дијаметар : 8cm / 3.1 во
Пакет се вклучени :
1x Слушалки со Микрофон
1x USB Кабел
1x Аудио Кабел
Мало Пакет НЕ е вклучена.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
RUIZU
Стил:
Headband
комуникација:
Безжичната
Функција:
за видео игра
Приклучок Тип:
Линија Тип
Чувствителност:
105±3dB
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Линија Должина:
1.2 m
Отпорот:
Број На Модел На:
MF014
Конектори:
Никој
Безжична Тип:
Bluetooth
Vocalism Принцип:
Хибрид технологија
Водоотпорен:
No
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Поддршка СТАН:
No
Безжичен:
Yes
Со Микрофон:
Yes
Контрола На Копчето:
Yes
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Активен Бучава Отказ:
No
Функција:
За Рутински Канцелариска Работа, Микрофон, Bluetooth
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат