.

.

New
CHINT JSS48A-S DH48S-S Дигитален Дисплеј Циклус Контрола на Времето Реле 220V 230V AC 50/60HZ 24VDC

CHINT JSS48A-S DH48S-S Дигитален Дисплеј Циклус Контрола на Времето Реле 220V 230V AC 50/60HZ 24VDC

DEN 768.00

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Големина:
Other
Употреба:
Општа Намена
Извор На Енергија:
AC
Бренд Име:
CHNT
Напон:
220V
Број На Модел На:
JSS48A
Заштита На Функција:
Запечатени
is_customized:
Yes
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Теорија:
Временско Реле
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат