.

.

New
Ултра Сјајна 1.2 W Led диоди USB светилка за на Лаптоп Компјутер, Лаптоп КОМПЈУТЕР Флексибилни Преносни метал Вратот LED USB светлина свитлива

Ултра Сјајна 1.2 W Led диоди USB светилка за на Лаптоп Компјутер, Лаптоп КОМПЈУТЕР Флексибилни Преносни метал

DEN 40.00
DEN 57.60

Количина на стоки
Достапно

Ултра Сјајна 1.2 W Led диоди USB светилка за на Лаптоп Компјутер, Лаптоп КОМПЈУТЕР Флексибилни Преносни метал Вратот LED USB светлина свитлива
Карактеристики :
100% Сосема Нов.
Јас т е Мал и лесен за преносни ултра светла Мини LED светло. Компактен и лесен тежат. Може да се користи на двете биро и
ноќни маса, или да оди надвор. Толку згоден. нејзините меки сенка, да се избегне директна LED светло сјај, повеќе ефективната заштита на
видот. флексибилен тело погоден за сите прилики, Може да биде поврзан со КОМПЈУТЕР преку USB порт. Може да се користи на било каде,
придвижуван од било кој уред со USB порта. Како лаптоп , десктоп или други површински.
Уникатен bendable дизајн, исто така, има мала тежина
Ултра сјајна со ниска потрошувачка на енергија
Спецификации :
Номинална напон : 5 V
Номинална моќност : 1.2 W
Материјал : TPU
Светла боја : Мека Бела
Нето Тежина : 17g
Големина : прибл. 16.8 x 1.8 x 0,8 cm / 6.6 x x 0.7 0.3''
Боја : Роза Розова, Сина, Зелена, Портокалова, Бела ( ве Молиме да ни Оставите порака, за каква боја сакате, ви благодариме! Ако не остави
порака, ние ќе ви испратиме случаен боја)
Внимание : Големина може да биде мала неточноста поради различни количества на производи, или рака мерење; Боја може да биде
малку различни, поради монитори. Ве молиме да земете вистински производ како стандард, ви благодариме за разбирањето!
Пакет се вклучени :
1 x USB LED Светло

Карактеристики на стоката

Стил:
Новина
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е Батерии Се Потребни:
No
Тело Материјал:
ABS
Употреба:
празник
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Гаранција:
2 години
Е Батерии Вклучени:
No
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
DC
Бренд Име:
GAINLUMEN
Напон:
12V
Номинална моќност:
1.2 W
Материјал:
Номинална Напон:
боја на светлина:
Големина:
боја:
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат