.

.

New
Обичај пеперутка орхидеи цвеќиња 3d ѕид хартија за дневна соба контакт хартија за тапети phalaenopsis цвет фото позадина мурали

Обичај пеперутка орхидеи цвеќиња 3d ѕид хартија за дневна соба контакт хартија за тапети phalaenopsis цвет

DEN 528.00
DEN 959.52

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Димензии:
1square Метар
Шема:
Флорални
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Бренд Име:
JRong
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Тип:
Текстилни Позадини
Стил:
Модерна
Материјал:
Други
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат