.

.

New
SN.СУ.SK Бренд Зима и Топло, Ски Капа Аикидо За Мажи Жени Уво капа Плетење уметничко Лизгање Черепот Капа Шапка Beanies Turtleneck Капа

SN.СУ.SK Бренд Зима и Топло, Ски Капа Аикидо За Мажи Жени Уво капа Плетење уметничко Лизгање Черепот Капа Шапка

DEN 401.00
DEN 572.64

Количина на стоки
Достапно

Зимата е Топло Ски Капа Аикидо За Мажи Жени Уво капа Плетење уметничко Лизгање Черепот Капа Шапка Beanies Turtleneck Капа 100% Сосема нов висок квалитет
Пол : Унисекс,машка зимска шапка, жените зимска шапка
Стил : Случајни Мода,Поврзана Baggy Beanie Шапка околу : 50-60cm,(еластични),погодни за повеќето луѓе облечени во : пролет, есен зима сезона
Почитувани купувачот, Поради рачни мерења на локации, може да биде 1-2 см грешка. Поради различни монитор,Боите можат да се разликуваат. Ве молиме љубезно разбирање, ви благодариме! Начин на плаќање ја прифатиме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Превозот Смисла Ние Брод на Светот, освен APO / FPO. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздух mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 10 до 35 работни дена времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 35 дена. Време на испорака (Ако превозот одложувања, ве молиме контактирајте со нас да се прошири датумот на породување.) Превозот време не вклучувајќи ги празниците и работни дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 40 работни дена. Сервис и Повратни информации Ако кога ќе примите не се задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 10 дена се врати за нас. Врати стоката не може да помине преку или измиени.(Товарни платени од страна на купувачот), ако постојат купувачи се врати стоката причини кои влијаат на нашето средно продажбата на производи, ние не ќе ги даде во returnable. Ако ни даде акција за повлекување на производи, вие може да го задржи производот. Ние ќе го открие причинителот на стоки.Ако продавачот причини, ние ќе го избере делумно враќање на средствата за вас!Ако причината е предизвикана од страна на купувачот, ние не ќе рефундирање на вашите пари ! Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Со цел да се избегне тарифи, ние ќе го пополни пријавените количини на помалку од производот, цените, испраќа до купувачот како подарок. Ве молиме предмет на локалната земја царинска тарифа политика. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек и 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот , Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој кој има заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите во ваша корист. Вашето задоволство е многу, многу важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. ПОНУДАТА СО ДОВЕРБА! Без разлика кои и да сте, Без разлика каде се наоѓате од, ти си мој Бог, јас ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
04-5265
Бренд Име:
SN.СУ.SK
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Крпеница
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Сезоната:
есен, зима
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат