.

.

New
AYdgcam Меки Силиконски Камера Случај ПВЦ Покритие за Fuji XA3 XA10 XA-5 Fujifilm XA5 XA3 Pretective Гума Случај За Fujifilm XA10 XA5

AYdgcam Меки Силиконски Камера Случај ПВЦ Покритие за Fuji XA3 XA10 XA-5 Fujifilm XA5 XA3 Pretective Гума Случај

DEN 393.12

Количина на стоки
Достапно

Опис : Тоа е направен од strechable, здрав, мека висок квалитет, здрава материјал. Силиконски камера маска, нежно, издржливи и перат, совршен вашиот камера. Заштита на домување и тастатурата против гребење, стружење и абразија, згора на тоа сите функција може да се користи слободно. Добро чувство на допир. Одговара Fuji fujifilm XA5 ако имате било каков проблем,pls контактирајте ме . Пакетот вклучува : 1* силикон случај за Fujifilm XA5
Ако ви треба големо случај , pls контактирајте ме , јас ќе ви даде добра цена.

Карактеристики на стоката

Пакет:
Yes
Бренд Име:
AYdgcam
Број На Модел На:
XA5 Силикони случај
Материјал:
Силикони
Стил:
Чанти
Употреба:
Mirrorless Систем Камера
Тип:
Силиконски Случај
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат