.

.

New
100 Мешани 2 Дупка Акрилна Лента Круг за Шиење Копчиња За Детска Облека Scrapbooking Декоративни Botones Занаетите DIY Додатоци

100 Мешани 2 Дупка Акрилна Лента Круг за Шиење Копчиња За Детска Облека Scrapbooking Декоративни Botones Занаетите

DEN 103.00
DEN 202.08

Количина на стоки
Достапно


Материјал :
Акрилик
Големина на :
Appro : 13mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Како Слика
Количина :
Ќе добиете 100 Pcs на овој објект во листата цена,
Дел Бр.
H1025

Карактеристики на стоката

Тип На Производ:
Копчиња
Материјал:
acryl
Техника:
Обоена
Функција:
Хемиско Чистење,Без Никел,Еко-Пријателски,Перат
Број На Модел На:
H1025
Обликот:
Круг
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Декорација:
Монистра
Бренд Име:
lacontrie
Стил:
Flatback
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат