.

.

New
MEGE Сосема Отворено Спортски Воена Тактичка ПОЛО Маица Lapel Print T-Shirt Мажите Кратки Ракави Т-Маица НИ Coast Guard Шема

MEGE Сосема Отворено Спортски Воена Тактичка ПОЛО Маица Lapel Print T-Shirt Мажите Кратки Ракави Т-Маица НИ

DEN 803.00
DEN 1146.72

Количина на стоки
Достапно


Ние Брод на производите во светот во рок од 3 работни дена (по плаќање ослободен од Aliexpress)
Експрес испорака
Земја
E-Пакет
E-EMS
ПРОДАВАЧОТ ПРЕВОЗОТ
Русија Express
SPSR
Кина Пост
Netherland Пост
UPS-от, Fedex, DHL, TNT
Соединетите американски Држави(САД)
Австралија(АУ)
Канада(CA)
Франција(FR)
Израел(IL)
Саудиска Арабија(СА)
Украина(UA)
7-15 работни дена
N/A
15-39 работни дена
Од 3-7 работни дена
Russion Федерација
7-15 работни дена
7-32 работни дена
15-39 работни дена
Од 3-7 работни дена
Европа
N/A
N/A
15-39 работни дена
Од 3-7 работни дена
Азија
N/A
N/A
10-39 работни дена
Од 3-7 работни дена
Блискиот Исток
N/A
N/A
15-39 работни дена
Од 3-7 работни дена
Африка
N/A
N/A
25-60 работни дена
Од 3-7 работни дена
Јужна Америка
N/A
N/A
25-90 работни дена
Од 3-7 работни дена
Други
N/A
N/A
15-39 работни дена
Од 3-7 работни дена

ОБИЧАЈ ДОЛЖНОСТ
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист, ние ќе се изјасни со многу пониска цена на pakage обидувајќи се да се избегне обичај должност, но ние не сме одговорни за било даноци и давачки во случај ќе се случи. Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.

ПОВРАТНИ информации
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . И pls ни кажете, ние ќе ви ги даде ПОПУСТ за вашата следна цел.
2. Ако не сте задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ние гарантираме ние ќе го направи секој обид да го реши проблемот. Ви благодариме.

Враќање & Размена настава
1. во рок од 7 дена од приемот.
2. Неискористени, неоштетени, во origianl пакување
3. Враќање превозот надомест е платена од страна на купувачот.
Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате!

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, XL, XXL, L
Бренд Име:
MEGE ВИТЕЗ
Функција:
Дише
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
S:
S,M,L,XL,XXL
боја:
Црна, Морнарско,Сива
Функција:
Дише,Брзо сушење,Фитнес
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат