.

.

New
За Samsung Галакси А5 2017 Случај Вертикална Флип Магнетна Маска За Samsung S8 S7 Кожа Capa За A310 J3 Година Забелешка 8 J510 S6 Работ

За Samsung Галакси А5 2017 Случај Вертикална Флип Магнетна Маска За Samsung S8 S7 Кожа Capa За A310 J3

DEN 175.00
DEN 218.40

Количина на стоки
Достапно


Магнетна Брава држи вашиот сакан телефон правилно и цврсто. Тоа може да се заштити вашиот Телефон назад и рамка од Отпечатоци од прсти, Гребнатини, Dusts, Судири И Абразија Совршено одговараат со вашиот Телефон е во форма и да се направи тоа персоналните и апсорбирање. Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња контроли & пристаништа, без да се отстрани случај. Се обезбедува заштита од гребење, испакнатините, нечистотија, маст, и отпечатоци од прсти. Компактен и лесен дизајн. Лесен за употреба, мала тежина, Домот изградба и крои. Компатибилен За : Samsung Galaxy Паметни Телефони. Пакет 1* Вертикална Кожа Случај Маска

Карактеристики на стоката

Материјал:
Бренд Име:
KAWOO
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S5 Мини,Галакси S6,Galaxy Серија,Галакси S6 работ,Галакси S7 Работ,Galaxy S4 Mini,Галакси S7,Галакси S8,Галакси J Серија,Галакси S5,Галакси S8 Плус,Galaxy Note 8
Компатибилен Бренд:
Samsung
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична
Големина:
5
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
Вертикална
Модел:
за Samsung Галакси А5 2017 Случај
Модел 1:
за samsung галакси s8 Случај
Модел 2:
за samsung галакси s7 работ случај
Модел 3:
за Samsung Галакси J3 2016 Година Случај
Модел 4:
За Samsung Галакси S7
Модел 5:
За samsung галакси s8 плус случај
Модел 6:
за samsung галакси s6 случај
модел 7:
за Samsung Galaxy Note 8 Случај
модел 8:
За Samsung Галакси A3 2016 Година Случај
модел 9:
За Samsung Галакси А5 2018
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат