.

.

New
2018 Лето Нови Велосипедизам Дресови MTB Фламинго Велосипед возење Велосипед Краток Џерси Патот Велосипед Возење Кратки Ракави Врвот Кошула љубов 6544

2018 Лето Нови Велосипедизам Дресови MTB Фламинго Велосипед возење Велосипед Краток Џерси Патот Велосипед Возење

DEN 793.00
DEN 1043.52

Количина на стоки
Достапно

Погодна за долги и кратки јава, ноќно возење, благи крос-кантри,и кратко растојание трки велосипед.
Нормално превозот времето е од 18 до 30 дена. Ве молиме проверете внимателно. Последниот, ние сакаме вие ќе имате среќен шопинг
Политика на враќање
Ние гарантираме сите предмети се 100% нови состојба и висок квалитет,
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, ве молиме вратете го во рок од 14 дена од приемот, тој ќе биде заменет или наплата,врати предмети мора да биде во оригинална состојба, не се носат или да се измени, превозот обвиненија и осигурување трошоци се неповратни.
Дизајн & Cut; 3 D и лесна намали за да се намали тело rubing,поудобно и фитнес.
pls бидат внимание дека : времето за Испорака е во голема мера зависи од трети лица за логистика и Царина.Дури и да сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа.
Внимание :
Големината на оваа џерси е помала од вообичаената.
Висок Квалитет на Патент; WIDEWINS прилагодено патент, поминаа илјадници пати тест на попуштат и заглавени во текот на возење.Во пазувите на Џерси донесе целиот парче посебна мрежа материјал за впивање пот ,дише и брзо сушење!
3 Џеб; Класичен 3 џебови на задната страна, лесно за задржување на предмети.
Изберете големина : ве Молиме да се стави големина сакате во порака.Ви благодариме!
Мало боја разлика може да постои под одредени околности, како што се на екран
резолуција на екранот варијација, различни осветлување на животната средина итн, што не е
се очекува да се гледа како на квалитетот на ова прашање.
Џерси : 100% Полиестер
панталони : 80% Полиестер&20% lycra
COOLMAX : брзо-сува функција и да се чувствувате поудобно
Функција : Брзо сушење
1. Ако ви се допаѓа нив, ве молиме да се земе еден момент за да ни остави позитивен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат надвор решение за вас, веднаш штом ќе може да.
Печати и мастило; Сублимација печатење технологија, користете висок квалитет на мастило, Enviromental и никогаш нема да згаснат. Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички на Alibaba ќе биде прифатена. Скриени пред патент.
Вид Забелешка :
Pls информирате на прво место, ако најдете било каков проблем при примање на
стоката.
превозот
Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2 работни дена од воздухопловната откако исплата е расчисти.
Ако ви треба побрзо, ние може да понуди EMS, но ќе треба да плаќаат дополнителни превозот цена, нормално $18~30.
Силиконски Полите; WIDEWINS логото силикони бенд, може да provent кожата алергија и крпа upglide за време на јавањето многу добро. Да им помогне на играчите дури и во повеќето неповолни околности може да се одржи удобно температура и влажност,
и празнење пот; кои веруваме, исто така, ќе помогне да се постигне твоите најдобри перформанси.
Контактирајте со нас
За било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ние сакате да бидете 100% satified со вашата нарачка.
Повратни информации
Како што се нов член на Alibaba, па така, ние би сакале дека сите купувачи може да ни остави 5-ѕвезда позитивни повратни информации до нас,и ние ќе го оставам на исто да ви, Ако не satified со објектот, вие не треба да ни остави Неутрални или Негативни повратни информации до нас, можете да не контактирате преку е-маил, Alibaba messenger, или на МСН.
Ве молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот Адреса (име, број на телефон и адреса се потребни)
Русија пријатели,pls се каже целосно име и презиме,според рускиот Postoffice Правила на примачи' име.

Карактеристики на стоката

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Материјал:
Lycra,Полиестер,Spandex
Бренд Име:
widewins
Функција:
Анти-пот,Анти-Pilling,Рефлексивни,Дише,Џебови,Брзо Сува,Анти-Навремено
Пол:
Жените
Сезоната:
лето,на пролет,есен
Sleeve Должина(cm):
Краток
Патент Должина:
Целосна Патент
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Ткаенина Тип:
Џерси
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
велосипедизам џерси
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат