.

.

New
Обичај тапети за ѕидови 3d Mural позадина Дневна Соба и спалната соба шума elk дома позадина ѕид декорација Рака сликарство

Обичај тапети за ѕидови 3d Mural позадина Дневна Соба и спалната соба шума elk дома позадина ѕид декорација

DEN 836.00
DEN 1248.00

Количина на стоки
Достапно


Природен Камен Најголем Камен Продавница I n Aliexpress $ 15 /место $30.00 50 % ПОПУСТ $ 15 /место $30.00 50 % ПОПУСТ $ 15 /место $30.00 50 % ПОПУСТ $ 14.5 /место $29.00 50 % ПОПУСТ $ 14.5 /место $30.00 52 % ПОПУСТ $ 13 /место $28.00 54 % ПОПУСТ $ 14.9 /место $30.00 50 % ПОПУСТ $ 14.9 /место $30.00 50 % ПОПУСТ
11
Обичај тапети за ѕидови 3d Mural позадина Дневна Соба и спалната соба шума elk дома позадина ѕид декорација Рака сликарство
на пример,. ако вашиот ѕид големина е width=360cm и висина=240cm, вашиот треба да се додаде 5cm на двете страни,(360+5) X(240+5)=8.9425=9 метри квадратни.значи вашиот игра цел на 9 квадратни метри Количина : 1 квадратен метар = 140cm (W) x 70cm (H) или 100cm (W) x 100cm (H)
Количина : 2 квадратен метар = 200cm (W) x 100cm (H) или 100cm (W) x 200cm (H)
Количина : 3 квадратен метар = 208cm (W) x 146cm (H) или 146cm (W) x 208cm (H)
Количина : 4 квадратен метар = 200cm (W) x 200cm (H) или 260cm (W) x 150cm (H)
Количина : 5 квадратен метар = 250cm (W) x 200cm (H) или 200cm (W) x 250cm (H)
Количина : 6 квадратен метар = 300cm (W) x 200cm (H) или 200cm (W) x 300cm (H)
Количина : 7 квадратен метар = 300cm (W) x 250cm (H) или 250cm (W) x 300cm (H)
Количина : 8 квадратен метар = 400cm (W) x 200cm (H) или големина
Количина : 9 квадратен метар = 350cm (W) x 260cm (H) или големина
Количина : 10 квадратен метар = 360cm (W) x 280cm (H) или големина
Количина : 12 квадратен метар = 400cm (W) x 300cm (H) или големина
Количина : 16 квадратен метар = 500cm (W) x 320cm (H) или големина
123
11
1277563792008459 Попуст 50% Исклучување Корист за нашите VIP корисниците US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 28.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 29.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.00 /квадратен метар US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 29.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 28.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 27.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен

Карактеристики на стоката

боја:
embossment папе, свила позадина
Димензии:
квадратни метри
Бренд Име:
ANNAGOODS
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
свила позадина
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Стил:
Класичен
Употреба:
дневна соба
Шема:
Yes
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Текстилни Позадини
Текстилна Тапета Материјал:
Предиво
Број На Модел На:
w16289775
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
is_customized:
Yes
Функција:
Mildew Отпорни,Формалдехид-бесплатно,животна Средина Пријателски,Екстра Дебели,Отпорен на Вода
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат