.

.

New
Вистински 18K Солидна Жолто Злато Бисер Прстени Akoya Круг Природни,Жените Роденденски Подарок Накит Ангажман Златен Прстен

Вистински 18K Солидна Жолто Злато Бисер Прстени Akoya Круг Природни,Жените Роденденски Подарок Накит Ангажман

DEN 6864.00
DEN 10560.00

Количина на стоки
Достапно


Име на производ Вистински 18 K Солидна Жолто Злато Бисер Прстени Akoya Круг Природни,Жените Роденденски Подарок Накит Ангажман Златен Прстен Бисер Облик/боја
Круг Бисер Форма, Бисер Големина 6-7 mm Akoya , 9-10мм Тахити Прстен големина 5/6/7/8/9 НИ големина на Бисер боја
бела Akoya бисер,Тахити Бисер Одделение ААА

Карактеристики на стоката

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9
Бренд Име:
Ќе Благородна
Пол:
Жените
Главниот Камен:
бисер
Бисер Тип:
Akoya Бисери
Бисер Форма:
Совршено Круг
Големина На Бисер:
6-7mm
Метали Тип:
Жолто Злато
Метал Печат:
18k
CertificateType:
ЦВА
Повод:
Свадба
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
GR0612,жените прстени
Стил:
Канцеларија/кариера
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Обликотшема:
Круг
Сертификат Број:
1411040435
Страна Камен:
бисер
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
бисер боја:
Бела
бисер големина:
свадба прстени
Бисер Форма:
круг бисер
свадба бисер прстени:
бел бисер прстен
дама бисер прстен:
Парична Казна Накит
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат