.

.

New
10мм Природен Камен Obsidian Мет Монистра & Сребрена Змеј Главата Затворач Нараквици Класичен Панк DIY Хривнија Накит за Подарок За Жените и Мажите

10мм Природен Камен Obsidian Мет Монистра & Сребрена Змеј Главата Затворач Нараквици Класичен Панк DIY Хривнија

DEN 585.00
DEN 959.52

Количина на стоки
Достапно


10мм Природен Камен Obsidian Мет Монистра & Сребрена Змеј Главата Затворач Нараквици Класичен Панк DIY Хривнија Накит за Подарок За Жените и Мажите

Карактеристики на стоката

Должина:
16cm, 17cm, 18cm, 19cm, 20cm, 21cm, 22cm, 23cm, 24cm, 25cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
љубителите'
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Поставување Тип:
Канал поставување
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Бренд Име:
Muffiy
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Obsidian Мет Монистра & Сребрена Змеј Главата Нараквици
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Змеј
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Материјал:
obsidian
Тежина На Пакет:
0.05kg (0.11lb.)
Пакет Големина:
15cm x 10cm x 5cm (5.91in x 3.94in x 1.97in)
Должина:
16cm-25cm
мушка ширина:
10мм
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат