.

.

New
За Леново B50-70 Лаптоп Плоча ZIWB2 ZIWB3 ZIWE1 LA-B091P SR1E8 3558U DDR3L РАБОТИ СОВРШЕНО

За Леново B50-70 Лаптоп Плоча ZIWB2 ZIWB3 ZIWE1 LA-B091P SR1E8 3558U DDR3L РАБОТИ СОВРШЕНО

DEN 4584.96

Количина на стоки
Достапно

И ,овие Пост испорака не може да се следи и може да резултира со одложувања или изгубени парцели. Ако сте задоволни нашите производи и услуги, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивни повратни информации со сите 5 ѕвезди , кои се многу важни за раст на нашата мала компанија ,ви благодариме однапред !
2.Пост Превозот : транспорт време е долга,ако ви треба добра итна ,ве молиме да не изберете го ова.
ИЗВЕСТУВАЊЕ
1. Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има). Нашиот бизнис време е, 9 : 00 сум -20 : 00 часот, од понеделник до петок,во Пекинг време , јас ќе одговор во рок од 24 часа ( исклучување на викенди и празници ) , ве молиме почекајте трпеливо, ви благодарам многу !
4. но ние можеме да брод на друг, еден по добиеме оној што го испрати назад .Вашето задоволство е наша цел.
ГАРАНЦИЈА
1. Увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани трошоци не се вклучени. Предмети може да биде вратена за размена во рамките на 7-14 дена.3 V COMS батеријата, дали Батеријата на полнење и празнење, Полн работи 3 D, Рестартирајте го системот за најмалку два пати. Проверете внатрешниот и надворешниот приклучок на LCD екранот , Две меморија, DVD возачот, Мрежна конекција, Гласовни, Глувче, Тастатура, Dial, USB, SD-конектор, КОМПЈУТЕР, 3. Проверете дали недостатокот на електронски изолација gummed хартија.Ние сме одговорни за размена и испрати друг да ти со авион Парцела или на курирската служба DHL.EMS,UPS-от,Fedex,DHL : Превозот ограничување на веб-страница објавени на време ќе преовладува.
Ве молиме пополнете ја RMA форма за секое враќање предмети.
Сите производи тестирани и да работат совршено
Производ Слика
Плоча тест функција процедури :
1.Ако сте од Русија,ве Молиме изберете EMS и Кина Пост Воздух Mail.Превозот/Постапување/трошоци за Осигурување не се враќа. ние, исто така, прифаќа paypal за плаќање . Проверете дали има недостиг на елементи, рѓа, гниење, топлина елиминација на шасија.Ако сте од Бразил,ве молиме да ми кажете на CPF или CNPJ,без тоа,стоката ќе се врати од страна на Царината. Клучот е во тоа што треба да ми го кажете вашето име и презиме , Детални Адреса,ви благодариме .По приемот на стоката ве молиме тест одеднаш, ако има проблеми контактирајте со нас и да ни се врати во рок од 14 дена на ваш трошок, после 14 дена ние не нудиме целосна наплата . Ако стока е прекината за време на транспортот, ве молиме пријавете го тоа на локален курир за надомест на штета. Кога ќе платат за тоа, бидете сигурни да ни даде точни детали, како што се примачот име, адреса, post code, град име, телефонски број , ви благодариме!
3.Вратени предмети мора да биде иста состојба како што ја добиле.Ние нудиме 30 дена гаранција за нашите производи .Answer : ___________________________ Note : Превозот на трошоците прикажани вклучуваат гориво надоместоци. Затоа што други го Изразат веројатно се врати на Царината. Ако ви треба брод товар назад и да побара наплата (стоки, работи, но сакате испрати назад), ние само може да ви вратат товар , нема да наплата на превозот цена, ве молиме да се разбере !
ПОВРАТНИ информации
1.Неисправни објект мора да се врати во рок од 7-14 дена од денот сте го добиле на својата цел.Неисправни предмети мора да бидат пријавени во рок од 7 дена по примањето на предметите. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас преку Али - Пораката пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации ,Ние веруваме дека секој проблем може да се реши со отворен и пријателски разговор. Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.

Карактеристики на стоката

Пристаништа:
Мини USB,VGA,Ethernet,USB 2.0,Bluetooth,E-Sata,HDMI,Wifi,USB 3.0,Display Port
Максимална Ram Капацитет:
32 GB
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Бренд Име:
KOOLASON
Пакет:
Yes
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Примена:
Лаптоп
Форма Фактор:
ATX
Почетен Датум:
2013
Број На Модел На:
b50-70
Чипсет Производител:
Intel
Хард Диск Интерфејс:
hdd sata
Меморија Тип:
DDR3
Тип Socket:
PGA 989
Меморија Банка:
2 DDR3 DIMM
Чипсет:
Intel H87
Форма Фактор:
CEB
Меморија канал:
Двојно
Графичка Картичка Тип:
Интегрирани
Објектот Состојба:
Реновирана
FSB / ХТ:
1667
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат