.

.

New
Цртан филм Куче Облека Кученце Куче, Мачка Облека Мека Топла Облека за Мали Средни Кучиња, Мачки Милениче Џемпери Качулка XS-XXL

Цртан филм Куче Облека Кученце Куче, Мачка Облека Мека Топла Облека за Мали Средни Кучиња, Мачки Милениче Џемпери

DEN 119.00
DEN 158.40

Количина на стоки
Достапно

Внимание :
1, два.. благодарение ќе биде предмет на градите.
2, четири нозе благодарение ќе биде предмет на должината.
3, мерење на големина и ве молиме да се релаксираат 2 cm.
4, на задната должина не вклучува опашката.
5, бидејќи мерењето на секој човек е компанијата, има можеби 1-2 см грешки, и ве молиме љубезно разбирање. Производи сецкани на куче раси и пол.
6, ако имате било какви прашања, не не контактирате. Бидејќи на временската разлика, можеби и ние не може да ви одговори на сите одеднаш. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро, кога ние се онлајн. Со почит.
Контактирајте не Доколку сте заинтересирани во нашите производи, и ќе имате било какви проблеми со тоа, можете да контактирате со трговијата јасли, foxmail, и телефон. За превозот 1. Ќе објектот ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail 5 работни денови по добивањето на средствата или Очекување расчисти Исплата. 2. Ќе примите објектот треба да се преземат 15-45 работни денови. 3. Ако сакате да примате го објектот побрзо, можете да изберете и други пратката, како што се EMS, Fedex, но EMS, Fedex се скапи од Кина Пост Воздух Mail, и пред да ги нарачате на објектот, треба да се јавите ни се на првата, и ние треба да се додаде разликата во цената. Инаку, ние не би?т испрати до вас. Ви благодарам на совети. Политика на враќање(САМО за РАЗМЕНА) 1. Ние им овозможи размена на објектот ако сте незадоволни со производот, но ќе треба да контактирате со нас во 7days и да се врати во рок од 10 дена од датумот на кој сте го добиле. 2. Сите врати точка мора да биде во оригиналниот пакет и мора да ни овозможи со превозот следење на број. И вие исто така треба да ни кажете причината за враќање. 3. Се врати превозот се платени од страна на купувачот. За повратни информации и Повратни информации е многу важно за нас, па ако имате примите објект и се задоволни со тоа, ве молиме оставете позитивни повратни информации, и ние, исто така може да го направи тоа. Ако не сте задоволни со тоа, пред да ја напушти негативни повратни информации ве молиме да ги споделите со нас прво, и ние може да ви помогне да го решите проблемот, се додека не сте задоволни со тоа.

Карактеристики на стоката

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
SexeMara
Материјал:
Руно
Стил:
Моден
Сезоната:
Пролет/Есен
Тип:
Кучиња
Тип:
Куче Грб Јакна
Шема:
Шарени
Тежина:
90-200G
Големина:
XS-2XL
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат