.

.

New
TOMKAS Стакло За Xiaomi Redmi 4 32G Екран Заштитник Нула Доказ Целосно Покритие За Xiomi Redmi 4 16G 4X 4А-5A Калено стакло

TOMKAS Стакло За Xiaomi Redmi 4 32G Екран Заштитник Нула Доказ Целосно Покритие За Xiomi Redmi 4 16G 4X 4А-5A

DEN 90.72

Количина на стоки
Достапно


TOMKAS Стакло За Xiaomi Redmi 4 32 G Екран Заштитник Нула Доказ Целосно Покритие За Xiomi Redmi 4 16 G 4 X 4А-5 A Калено стакло
Напомена : За Xiaomi Redmi 4 X = За Xiaomi Redmi 5 A

Карактеристики на стоката

боја:
За Redmi 4 16G, За Redmi 4 32G, За Redmi 4А -, За Redmi 4X, За Redmi 5A
Материјал:
Црна, Бела, Златна
Употреба:
Мобилен Телефон
Со Мало Пакет:
No
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ,Ултра-тенки
Компатибилен Xiaomi Модел:
Redmi 4X,Redmi 5A,Redmi 4А -, Redmi 4
Компатибилен Телефон Бренд:
xiaomi
Пакет:
Yes
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
Yes
Бренд Име:
Tomkas
Компатибилни Модели На Телефони 1:
За Xiomi Redmi 4 16G / 32G Стакло Екран Заштитник
Компатибилни Модели На Телефони 2:
За Xiomi Redmi 4X Стакло Екран Заштитник
Компатибилни Модели На Телефони 3:
За Xiomi Redmi 4А-Стакло Екран Заштитник
Компатибилни Модели На Телефони 4:
За Xiomi Redmi 5A Стакло Екран Заштитник
за xiaomi Redmi 4X стакло:
= За Xaomi Redmi 5A Стакло
боја:
црна,бела,златна
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат