.

.

New
2 ПАРЧИЊА Мини Brushless DC Вентилаторот за Ладење 40x40x10mm 40mm 12V 2 pin Полнач За Лаптоп, Десктоп

2 ПАРЧИЊА Мини Brushless DC Вентилаторот за Ладење 40x40x10mm 40mm 12V 2 pin Полнач За Лаптоп, Десктоп

DEN 118.00
DEN 123.84

Количина на стоки
Достапно


Опис : заштита на Животната средина, безбедно, безопасни. Високо квалитетни суровини, парична казна изработка. Лесно да се инсталира и да ги искористи на топол воздух од внатрешноста на случајот. Се зголеми протокот на воздух во вашиот систем.Заладување на целиот случај.Проширите вашиот систем животен век и Компјутерски подобро да работат. Brushless DC 12 V Ладење Fan The предности е вклучувајќи ниски-бучава, ниски вибрации, сигурен работи и така натаму. Главно се однесуваат на авто-систем за контрола, електроника, компјутери, СТП моќ единица, заварувач, пакување и печатење на опрема Спецификација : големина : 40mm x 40mm x 10мм DC Вентилаторот за Ладење Оценет Напон : 12 V Струја : 0.10 На влезна Моќност : 1.2 W Номинална Брзина : 7000 ВРТЕЖИ во минута Проток на Воздух : 6.7 CFM Бучава : 24 велика британија Пакетот Вклучува : 1 x Вентилаторот за Ладење

Карактеристики на стоката

Број На Модел На:
P061
моќност:
1.2 W
Heatsink Материјал:
Пластични
Пакет:
No
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
Не ВРТЕЖИ во минута
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Тип:
Фан
Примена:
На Графички Картички
Моќ Интерфејс:
2Pin
Фан Живот:
30000 часа
Бренд Име:
BINFUL
Линии:
2 линии
Бучава:
Други
Фан Големина:
40x40x10mm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат