.

.

New
Фотографија Backdrops Деца Фотографски реквизити Пресметува-печатени Винил Фото Позадина за Фотографија студио S-3132

Фотографија Backdrops Деца Фотографски реквизити Пресметува-печатени Винил Фото Позадина за Фотографија студио

DEN 400.00
DEN 666.24

Количина на стоки
Достапно


Производство на сликата :
Материјал : Тенок-Винил Материјал Тежина : 120g/плоштад. Максимална ширина : 3 метри. тип : дигитално печатење /Компјутерско Печатење. Карактеристики : Светлина absorbant , Не-рефлективен не џеб ,лесна, Не се перат. Се применуваат за : свадба, возрасни, деца, празник партија, комерцијална работа, реклама екранот итн. Материјал : Полиестер Материјал Тежина : 160g/плоштад. Максимална ширина : 3 метри. тип : дигитално печатење /Компјутерско Печатење. Карактеристики : Светлина absorbant , Не-рефлективен не џеб ,Лесна. Предност : Употреба на посебни ракување, Перат, Не исчезнува, браздата слободни, Расклопна складирање, еднократно. Се применуваат за : свадба, возрасни, деца, празник партија, комерцијална работа, реклама екранот итн. П : Како можам да ви испрати дизајн?(како да го прилагодите)? А : Што големината дали сакате? Можете да го испратите да ги прилагодите на информации тука. Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе ви испрати на рендерирање за да потврдите. Ако се е точно, можете да цел овој производ директно . П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба? A : Можете да го испратите слики или идеи и големина сакате да ја нашата служба за корисници, и нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас. П : Може ли да се печати мојата сопствена слика или дизајн? A : Ние можеме да ви помогне да ги испечатите вашите сопствени слика. Треба да се обезбеди висок квалитет на печатење датотека за нас.Резолуцијата најмалку 300dpi. Answer : ___________________________ Note : истиот слика во различни монитори ќе се покаже на различни бои ефекти. Во исто време,бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии,позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика. Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост. П : Може да винил материјал биде испран? како да се отстрани набори? A : Тоа може да не се мијат, и можете да го користите железо пеглање во задниот дел на позадината со ниска температура за да се елиминира или намали набори, но ве молам не пеглање во предниот дел од позадината или нека позадина допир на вода, затоа што тоа ќе ја уништи позадина. Здраво, Почитувани купувачи, Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака. ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас.Ви благодариме за вашата поддршка и доверба. Ние сме фотографија позадина фабрика, Ако имате голем нарачате, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви даде повеќе попуст, надеж наша долгорочна соработка. Ви благодариме за вашата нарачка.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее, затоа, вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. ако сте задоволни со превозот , Може ли да ве молиме да ни остават еден позитивен фидбек со 5 ѕвезди или да ги споделувате вашите ремек-дела. ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас.Ви благодариме за вашата поддршка и доверба. Нашите работното време е од 08 : 00 до 24 : 00 Добредојдовте во мојата продавница во секое време!

Карактеристики на стоката

Големина (мм):
Винил 100x150cm, Винил 150x220cm, Винил 180x250cm, Винил 180x300cm, Винил 250x360cm, Винил 250x250cm, Поли-150X220CM, Поли-200X300CM
Пакет:
Yes
Материјал:
Винил
Број На Модел На:
S-3132
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
MEHOFOTO
Стил:
Деца
свадба фотографија backdrops:
децата позадина
винил платно:
пресметано печатени
Големина (мм):
1500
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат