.

.

New
Нови оригиналниот далечински управувач рк-500 за trane клима уред

Нови оригиналниот далечински управувач рк-500 за trane клима уред

DEN 821.00
DEN 864.00

Количина на стоки
Достапно


Пред купување и верификација на сликата конзистентност
Вистински оригиналниот далечински управувач
Вид на снимање Слика

Карактеристики на стоката

Пакет:
Yes
Канал:
1
Број На Модел На:
no
Фреквенција:
433 MHz
Употреба:
клима уред
Безжична Комуникација:
IR
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат