.

.

New
30PCS MF52AT MF52 3950 NTC Thermistor Термички Отпорник 5% 47K ohm Отпор MF52-473J MF52E 47K 3950B

30PCS MF52AT MF52 3950 NTC Thermistor Термички Отпорник 5% 47K ohm Отпор MF52-473J MF52E 47K 3950B

DEN 65.28

Количина на стоки
Достапно


Напомена :
Стр закуп изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.
Нашите Freeshipping е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Новиот следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне на аеродром на својата земја.
Превозот Информации : 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Карактеристики на стоката

Температурата Коефициент:
-
Номинална моќност:
-
Температурата На Работа:
-
Пакет Тип:
Throught Дупка
боја:
Јасно
Технологија:
Cermet
Тип:
Термички Отпорник
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Бренд Име:
WEIDILY
Отпор Толеранција:
5%
Број На Модел На:
MF52
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат